Služby

Co vše vám nabízíme:

  • Profesionalitu a odborné znalosti
  • Dlouhodobé zkušenosti
  • Důraz na kvalitu práce a spokojenost zákazníka
  • Komplexní dodávky - analýza, návrh, realizaci a servis
  • Krátká doba realizace
  • Pronájem a zápůjčka bezpečnostních systémů
  • Podpora obsluhy přes telefon nebo internet
  • Odborný servis

Bezpečnostní systémy

CCTV – uzavřený televizní okruh pro sledování bezpečnosti bytů, domů, budov i areálů. Nabízíme analogové i IP kamery v nejrůznějším provedení pro nejrůznější instalace. Součástí nabídky jsou také softwarové a hardwarové záznamy, zařízení pro přenosové trasy, napájecí zdroje, kabeláž a mnoho dalších

EZS – elektronické zabezpečovací systémy zajišťují ochranu majetku a osob při neoprávněném vniknutí do střeženého objektu. Dodáváme bezdrátové a drátové bezpečnostní systémy s možností vzdálené indikace poplachů na pulty centrální ochrany, GSM zařízení, telefonní linky, maily apod. Zabezpečit můžeme malé, velké i rozsáhlé prostory.

EPS – elektronická požární signalizace zajišťuje ochranu majetku a hlavně osob v prostorech, kde může dojít ke vzniku požáru. Nabízíme ucelené řešení požární bezpečnosti, přípravu projektů, jejich realizaci a následný servis. Součástí sortimentu jsou také nasávací systémy, signalizační a ovládací prvky, OPPO a KTPO a systémy SHZ do serveroven a dalších prostor.

KTPO a systémy SHZ do serveroven a dalších prostor.

ER – evakuační rozhlas se používá jako nadstavbový prvek systémů EPS do prostor, kde dochází k shromažďování osob a je nutné zajistit jejich rychlou a bezproblémovou evakuaci při vyhlášení požáru.

Perimetrické systémy – umožňují zajistit obvodovou ochranu rozsáhlejších objektů a areálů. Dodáváme jak bezdrátové systémy mikrovlnné, infračervené nebo laserové, tak drátové, využívající pro detekci metalický či optický kabel.

Pronájem EZS, CCTV, EKV, ACS – nabízíme pronájem zabezpečovacích a kamerových systémů, přístupových a docházkových systémů pro zajištění stavenišť, skladišť a prostor. Odpadají náklady za pořízení technologie, která po jejím krátkodobém využití by nebyla k užitku.


Domácí automatizace

Loxone – umožňuje jednoduché řešení řízení a ovládání Vaší domácnosti a kanceláře. Od moderního ovládání žaluzií, alarmu a až po inteligentní a efektivní regulaci vytápění v jednotlivých místnostech. Díky řešení Loxone je ovládání domu jednoduché a umožňuje redukovat náklady za vytápění a spotřebu elektrické energie. Zajistíme návrh, konzultace s dodavateli vytápění, apod., vlastní realizaci, naprogramování a zaškolení uživatelů, vč. nastavení ovládaní celého domu přes mobilní telefon.


Slaboproudé systémy

EKV/ACS – elektronická kontrola vstupu umožňuje řídit oprávněným osobám vstup do jednotlivých prostor. Může být rozšířena o docházkový systém, který umožní vést evidenci pracovní doby zaměstnancům. K dispozici máme jak klasické čtečky na karty, čipy a jiné média, tak i čtečky využívající biometrické čtečky otisku prstů, tváře, sítnice, krevního řečiště apod.

Ozvučení – nabízíme pomoc s ozvučením veřejných nebo soukromých prostor a akcí, jako jsou kulturní sály, penziony, hotely apod.

GPS autoalarmy, pohyb vozidel, kontrola obchůzky – sledování odcizení aut, kontrola pohybu vozidel pomocí SMS a systém pro evidence obchůzkové činnosti vrátných a strážných.

Univerzální kabeláž – dodávka a instalace stíněné a nestíněné kabeláže kategorií 5, 6 a 7, vč. certifikace.

Domácí telefony a videotelefony – umožňují komunikaci při vstupu do bytu, domu nebo větších budov a objektů. Je možné je používat ve spojení s pobočkovou ústřednou nebo autonomně. Nabízíme analogové i digitální řešení, panely vybavené mikrofonem, kamerou nebo provedení s odolností proti vandalům.

Telefonní ústředny – analogové a digitální pobočkové ústředny včetně VoIP. Optická kabeláž – natažení a zakončení optických kabelů. Návrh optických spojů s uložením do země nebo převěsy.

Počítadla osob – evidence osob, které vstupují do objektů nebo jejich částí. Umožňuje vést evidenci, kolik osob prošlo danou zónou, což je vhodné pro obchodní střediska apod.

Aktivní prvky, servery, počítačové stanice – pro vytvoření počítačových sítí, uložiště dat pro kamerové systémy, apod.


Silnoproudé rozvody

Provádíme instalace a rekonstrukce silnoproudých rozvodů v bytech, domech, skladech a halách. Zajistíme projektovou přípravu a revizní činnost.


Klimatizace

Projekce, dodávky, instalace a záruční i pozáruční servis klimatizací a tepelných čerpadel LG. Naši vyškolení pracovníci přímo u zákazníka poradí nejvhodnější a nejefektivnější variantu, zdarma připraví projekt a cenovou nabídku.


Služby

Nabízíme projektové, revizní a servisní činnosti na výše popsané technologie a zařízení, jako: Projektová činnost, Revizní činnost, Záruční a pozáruční servis.

Zpracujeme Vám návrh zabezpečovacího systému ZDARMA

Napište nám

Kontakt

logo

Best Lock Systems s.r.o.
Rudé armády 651/19a
733 01 Karviná – Hranice

e-mail: info@bestlock.cz

obchodní oddělení
tel.: 777 929 742
Ing. Bohumír Růžička

tel.: 777 929 741
Roman Važík

technické oddělení
tel.: 777 929 740
Břetislav Staněk